Ho tilennidi


Penaos eo rannet an 83 dilennad e-barzh Kuzul-rannvro Breizh e miz Meurzh 2010. Mont da levr an dilennidi evit gouzout hiroc’h pe mont e darempred ganto.

Strollad sokialour ha peuzheñvel
40 dilennad
Prezidant ar strollad : Thierry Burlot
Sekretourva : 13C, straed Franz Heller, 35 700 Roazhon
Pgz : 02 23 21 36 50
Plr : 02 23 21 14 39
Postel : contact@groupe-ps-bretagne.org
Lec'hienn Genrouedad : http://www.groupe-ps-bretagne.org

Kenskriverien : Marc Mathieu, Renée Fily, François Durand, Mickaël Fischer

Strollad komunour (PCF)
7 dilennad
Prezidant ar strollad : Eric Berroche
Sekretourva : 13C, straed Franz Heller, 35 700 Roazhon
Pgz : 02 23 21 36 90
Plr : 02 23 20 72 90
Postel : groupe@pcf-crb.org
Lec'hienn Genrouedad : http://www.groupe-communiste-bretagne.org

Kenskriverez : Soazig Busson/Laëtitia Médard

Strollad ar Re C'hlas
7 dilennad
Prezidantez ar strollad : Marie-Pierre Rouger
Sekretourva : 13C, straed Franz Heller, 35 700 Roazhon
Pgz : 02 23 21 36 70
Plr : 02 23 20 67 46

Kenskriverien :
Christophe Kergosien, Pgz : 02 23 21 36 72
Postel : christophe.kergosien@lesverts-crb.org
Dominique Ramard, Pgz : 02 23 21 36 73
Postel : dominique.ramard@lesverts-crb.org

Strollad Unvaniezh Demokratel Breizh (UDB)- Tu Kleiz Nevez
4 dilennad
Prezidantez ar strollad : Naig Gars
Sekretourva: 13C, rue Franz Heller 35 700 Roazhon
Pgz : 02 23 21 36 40
Plr : 02 23 21 04 96

Kenskriverien :
Robert Pedron, postel : r.pedron@udb-ga-crb.org
Gwenaëlle Danet, postel: g.danet@udb-ga-crb.org
Gaël Briand, postel : g.briand@udb-ga-crb.org

Strollad Unvaniezh evit ul Luskad Poblel (UMP) - Kreiz Nevez
18 dilennad
Prezidant ar strollad : Dominique de Legge
Sekretourva : 13C, straed Franz Heller, 35 700 Roazhon
Pgz : 02 23 21 36 80
Plr : 02 23 20 69 04

Kenskriverien :
François Danchaud, postel : f.danchaud@ump-crb.org
Guillaume Baudet, postel : g.baudet@ump-crb.org
Isabelle Morel, postel : i.morel@ump-crb.org

Unvaniezh evit demokratelezh Frañs (UDF)
7 dilennad
Prezidant ar strollad : Bruno Joncour
Sekretourva : 13C, straed Franz Heller, 35 700 Roazhon
Pgz. : 02 23 21 36 60
Plr : 02 23 20 56 41
Postel : elus@udf-crb.org

Kenskriverien :
Jacques Chotard, Pgz : 02 23 21 36 61, postel : jchotard@udf-crb.org
Dominique Le Pennec, postel : d.lepennec@udf-crb.org
Delphine Blanchard, postel : dblanchard@udf-crb.org

Liamm war-du roll an dilennidi (fr)

Modifié le


Partagez ce contenu